Милиці: види і їх особливості

15.05.2018 16:55

Милиці: види і їх особливості

Коли людина здорова їй здається, що вона ніколи не потребуватиме такого пристрою як милиці. Але від травми, як і від розвитку складного захворювання, що може вплинути на здатність нормально пересуватися, ніхто не може бути застрахований. Отже будь-яка людина має знати які бувають милиці, чим вони відрізняються, для яких цілей їх можна використовувати і де їх можна придбати. Відповідь на останнє питання сама проста, адже, підібрати будь-яку модель можна на сайті Luxmed.com.ua, при чому тут доступні вироби як закордонних фабрик, так і вітчизняних марок, що вартують значно дешевше. І, слід відмітити, продукція вітчизняних виробників не менш якісна, практична та функціональна.

Які і для чого

Виробники різного обладнання пропонують милиці пахові та під лікоть. В цілому, не залежно від виду та особливостей конструкції – милиці призначені для того щоб полегшити людині завдання пересуватися, якщо вона втратила можливість самостійно ходити в результаті травми чи перенесеного захворювання.

Пахові милиці – це дуже поширений вид спеціального засобу, який призначений для використання людьми, що мають незначні травми, або тимчасово не можуть ходити без сторонньої допомоги. Для виготовлення таких моделей використовують в якості основної сировини або натуральне дерево, або метал (сплав алюмінію). При підборі милиць пахових необхідно враховувати вагу людини, її зріст та інші антропологічні параметри. Адже невірно підібрані милиці можуть стати причиною дискомфорту під час пересування. Саме тому виробники розробили окремо моделі для дорослих та дітей. Ну а використання сучасної фурнітури дозволило перетворити більшість моделей на універсальні. Мова йде про телескопічні направляючі, за допомогою яких можна налаштовувати довжину та інші параметри милиць.

Дерев’яні моделі важчі за алюмінієві. До речі останні (виготовлені із алюмінію), хоч і виглядають легше, та й по факту відрізняються більш легкою вагою, не поступаються ні надійністю, ні стійкістю, ні функціональністю дерев’яним. Милиці пахового типу будуть актуальні коли має місце пошкодження нижніх кінцівок. Також використовувати пахові милиці можна якщо хворому важко утримувати власну вагу бо в нього ослаблені м’язи ніг, або він дуже повний, або це людина похилого віку. Оскільки фізичні особливості у людей різні, то виробники пропонують милиці:

  • для дітей;
  • для дорослих
  • для людей с з нестандартною фігурою.

Ще один вид, який представлений на сайті Luxmed.com.ua – це милиці під лікоть. Цей виріб також має назву «канадки» і відрізняється тим, що оснащений спеціальною манжетою на передпліччі. Модель цього типу розроблена для людей, які позиціонуються як постійно недієздатні (при довічній інвалідності). Конструкція виробу розроблена таким чином, щоб зробити пересування без сторонньої допомоги максимально зручним і безболісним. Але при виборі моделі краще перевірити її на відповідність зросту людини, ваги і т. д. Як і у випадку з паховими милицями, канадки також можуть регулюватися по висоті, так як теж оснащені телескопічними направляючими. Канадки варто придбати якщо:

  • у людини визначено стійке порушення роботи опорно-рухового апарату;
  • пацієнту призначена довготривала реабілітація після травми нижніх кінцівок. Але використовувати такі милиці можна тільки у тому випадку, коли людина здатна самостійно утримувати свою вагу (повністю чи частково).

Не дивлячись на те, що ці засоби для пересування розроблені для того, щоб підвищити комфорт людини і зробити її рух максимально зручним, для правильного використання милиць потрібен час щоб навчитися утримувати рівновагу. Але вже через кілька спроб навіть дитина зможе освоїти основні принципи використання цього допоміжного засобу.

Для маленьких пацієнтів

Німецька компанія розробила для дітей модель милиць під лікоть серії Kiddy Line Combi, для виготовлення якої використовується алюміній. Саме завдяки використанню алюмінієвого сплаву виріб відрізняється легкою вагою і є зручним для експлуатації навіть для дитини. Підлокітник та рукоятка вироблені із екологічного, безпечного але дуже надійного пластику.

Наявність телескопічних направляючих в конструкції дозволяє налаштовувати костиль по висоті. Максимальне навантаження яке витримує ця модель – сто кілограм. Придбати цю модель можна також на сайті інтернет-магазину Luxmed.com.ua.

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать музыку для трансляции в салоне красоты Кислородный коктейлер – незаменимый помощник для вашего здоровья Зубная медицина в Германии – эффективность и инновации Кислородотерапия: основные виды и действие на организм Озеленение участка от профессионалов