Інтернет-магазин чаю: простий і легкий шопінг

25.09.2018 12:49

Інтернет-магазин чаю: простий і легкий шопінг

Чай люблять не тільки в Україні: щоденно у світі випивають три мільярди чашок цього напою. Не дивно, що попит на нього стабільно високий. Щоб придбати бажаний сорт, одні йдуть до магазину, а інші користуються новими можливостями: замовляють напій в інтернеті, наприклад, через спеціалізований ресурс: https://newtea.ua/uk. Прихильників обирати чай дистанційно з кожним днем більшає, адже покупців приваблюють переваги дистанційного шопінгу через перевірені сайти.

У чому плюси вибору чаю в інтернет-магазині

Зрозуміло, що чай з категорії mass-market можна знайти в кожному продуктовому магазині. Але що робити, якщо хочеться чогось більш оригінального, наприклад, пуеру 10-річної витримки або улуну Да Хун Пао? Якщо поруч немає спеціалізованого магазину, придбати особливий сорт можна в інтернеті.

Переваги дистанційних покупок:

 • покупець «подорожує» по сайтах, не рухаючись з місця: такий шопінг не втомлює та береже час;
 • вибір магазинів і сортів на порядок більший, ніж може запропонувати одна торгова точка;
 • замовити можна у зручний для клієнта час, цілодобово;
 • за необхідності співробітники інтернет-магазину проконсультують щодо вибору того чи іншого сорту;
 • ціни приємно дивують.

Головне – знайти магазин, де асортимент і якість чайних сортів влаштують покупця.

Як зорієнтуватись у світі чаю

Перше, що треба зробити перед тим, як відправлятись у подорож «всесвітньою павутиною», – визначитись, який чай потрібний. Консультанти крамниці NewTea допомагають розібратися в сотнях сортів цього напою.

Серед листового виокремлюють 6 категорій:

 1. Зелений.
 2. Білі сорти.
 3. Жовтий.
 4. Улун.
 5. Червоний.
 6. Пуер.

Така класифікація виникла в Китаї і використовується в усьому світі. Крим цих груп популярними є трав’яні та квіткові, фруктові купажі, зв’язані чаї.

Дистанційні покупки: на що дивитись, обираючи чай в інтернеті

Коли знайшли потрібний чай в інтернет-крамниці, слід переходити до більш детального знайомства з товаром. Звичайно, через екран монітора не відчути аромат напою, але є інші нюанси, за якими можна обрати дійсно якісний продукт.

Важливі моменти:

 • інформація про сорт: країна походження та фасування чайного листя, дата виробництва, строк зберігання; якщо не знайшли цих даних в описанні товару, запитайте у консультанта магазину;
 • як запакований продукт і в чому зберігається: адже фасування та умови зберігання впливають на смакові та ароматичні властивості;
 • адреса магазину, а не просто мобільний телефон, указаний у контактах; оптимальний варіант – коли у крамниці є сайт і точка продажу, де можна спробувати обрані сорти чаю.

Чаювання починається не із заварювання улюбленого напою, а з вибору крамниці, де продається найсмачніший чай!

Следующая новость
Предыдущая новость

GMS Deluxe казино на просторах Интернета Кроссовки для всех Бьюти услуги в Харькове на сервисе ЕЛМИ Продажа стоматологического оборудования Dysport – прорыв в эстетической медицине