Інтернет-магазин чаю: простий і легкий шопінг

25.09.2018 12:49

Інтернет-магазин чаю: простий і легкий шопінг

Чай люблять не тільки в Україні: щоденно у світі випивають три мільярди чашок цього напою. Не дивно, що попит на нього стабільно високий. Щоб придбати бажаний сорт, одні йдуть до магазину, а інші користуються новими можливостями: замовляють напій в інтернеті, наприклад, через спеціалізований ресурс: https://newtea.ua/uk. Прихильників обирати чай дистанційно з кожним днем більшає, адже покупців приваблюють переваги дистанційного шопінгу через перевірені сайти.

У чому плюси вибору чаю в інтернет-магазині

Зрозуміло, що чай з категорії mass-market можна знайти в кожному продуктовому магазині. Але що робити, якщо хочеться чогось більш оригінального, наприклад, пуеру 10-річної витримки або улуну Да Хун Пао? Якщо поруч немає спеціалізованого магазину, придбати особливий сорт можна в інтернеті.

Переваги дистанційних покупок:

 • покупець «подорожує» по сайтах, не рухаючись з місця: такий шопінг не втомлює та береже час;
 • вибір магазинів і сортів на порядок більший, ніж може запропонувати одна торгова точка;
 • замовити можна у зручний для клієнта час, цілодобово;
 • за необхідності співробітники інтернет-магазину проконсультують щодо вибору того чи іншого сорту;
 • ціни приємно дивують.

Головне – знайти магазин, де асортимент і якість чайних сортів влаштують покупця.

Як зорієнтуватись у світі чаю

Перше, що треба зробити перед тим, як відправлятись у подорож «всесвітньою павутиною», – визначитись, який чай потрібний. Консультанти крамниці NewTea допомагають розібратися в сотнях сортів цього напою.

Серед листового виокремлюють 6 категорій:

 1. Зелений.
 2. Білі сорти.
 3. Жовтий.
 4. Улун.
 5. Червоний.
 6. Пуер.

Така класифікація виникла в Китаї і використовується в усьому світі. Крим цих груп популярними є трав’яні та квіткові, фруктові купажі, зв’язані чаї.

Дистанційні покупки: на що дивитись, обираючи чай в інтернеті

Коли знайшли потрібний чай в інтернет-крамниці, слід переходити до більш детального знайомства з товаром. Звичайно, через екран монітора не відчути аромат напою, але є інші нюанси, за якими можна обрати дійсно якісний продукт.

Важливі моменти:

 • інформація про сорт: країна походження та фасування чайного листя, дата виробництва, строк зберігання; якщо не знайшли цих даних в описанні товару, запитайте у консультанта магазину;
 • як запакований продукт і в чому зберігається: адже фасування та умови зберігання впливають на смакові та ароматичні властивості;
 • адреса магазину, а не просто мобільний телефон, указаний у контактах; оптимальний варіант – коли у крамниці є сайт і точка продажу, де можна спробувати обрані сорти чаю.

Чаювання починається не із заварювання улюбленого напою, а з вибору крамниці, де продається найсмачніший чай!

Следующая новость
Предыдущая новость

Правильный способ быть здоровым Съедобная бумага для кондитерских изделий Купить отличные детские ролики rollerblade Как купить купить красный диплом магистра какие преимущества он дает Сыграйте в аппараты на реальные деньги, чтобы вывести выигрыш