ДНК тест в Києві при виявленні хромосомних захворювань плода від igr-lab.com.ua

01.10.2018 19:30

ДНК-тест - особливий тип дослідження, що дозволяє діагностувати на ранніх стадіях розвитку плода всілякі хромосомні відхилення.

Тест ДНК для визначення хромосомних патологій може виконуватися в різних формах. Найбільш часто даний тип діагностики використовується для виявлення синдромів: Дауна, Патау, Едвардса.

У разі позитивного результату тесту і високих показниках ризику народження дитини з хромосомними відхиленнями, жінці можуть бути рекомендовані розширені форми ДНК тесту для уточнення можливих патологій.

Тест може здаватися починаючи з десятого тижня вагітності. Пройти ДНК діагностику хромосомних захворювань плода можна в лабораторії ІГР Лаб медцентру IGR. У процесі дослідження використовується сучасне обладнання, а самі тести проводять кваліфіковані лаборанти з великим досвідом роботи. Завдяки цьому ми можемо гарантувати точність результатів до 99,9%.

ДНК-тест абсолютно безпечний для організму майбутньої матері і плоду, так як є неінвазивний видом діагностики.

ДНК тест: як це працює?

У міру зростання плоду відбувається постійне ділення клітин - руйнування старих і зростання нових. Зруйновані клітини містять ДНК майбутньої дитини. У певний час вони проникають через плаценту і розносяться по кровотоку вагітної. На терміні до 10 тижнів вагітності їх кількість мізерно мало. Починаючи з десятого тижня - досить для проведення ДНК тесту на наявність хромосомних відхилень. Під час специфічного методу лікування проводиться аналіз відрізків ДНК. Якщо визначаються будь-які порушення, проводиться оцінка ймовірності народження дитини з генетичними порушеннями.

Сприятливі результати тесту практично завжди є гарантією народження дитини без хромосомних відхилень.

Що визначається за допомогою аналізу ДНК?

Найчастіше за допомогою даного методу дослідження визначається ризик народження дитини з синдромом Дауна.

Дане захворювання проявляється:

  • відсталістю в розумовому розвитку;порушеннями координації рухів;
  • зниженим тонусом м'язів.

У міру збільшення віку майбутніх батьків ризик народження дитини з синдромом значно зростає.

Ще один вид хромосомної патології, яка встановлюється за допомогою тесту - синдром Едвардса. Відхилення проявляється в порушеннях (розумових і фізичних) у розвитку дитини, порушення в розвитку органів шлунково-кишкового тракту, серця, судин, типових особливості зовнішності - маленький череп, звужені очі і т. п.

Синдром Патау також є поширене хромосомні порушення, для якого характерні такі ознаки, як:
деформації стоп і щелепи;розумова і фізична відсталість;пороки в розвитку черепа, очей, органів травлення, серця і судин.

Основні показання для проведення ДНК тесту на наявність хромосомних захворювань плода

ДНК діагностика у лабораторії igr-lab.com.ua в Києві потрібна не для усіх вагітних, але є обов'язковою складовою обстеження в наступних випадках:

  • вік майбутньої матері старше 35 років, батька - старше 40 років;
  • народження дитини з хромосомними патологіями раніше;
  • визначення хромосомних патологій плода в анамнезі;
  • підозра на наявність хромосомних відхилень і патологій під час проведення першого УЗД-скринінгу.

Як матеріал для аналізу використовується кров з вени вагітної жінки, в якої з перших тижнів вагітності містяться ДНК майбутнього малюка. Забір крові для дослідження виконується натще. При цьому сам аналіз проводиться протягом 5-10 робочих днів.

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка компьютерного стола в Николаеве Вибирайте только лучшие игровые автоматы в онлайн-казино Goxbet Как без проблем покупать косметику в интернет-магазинах США и Европы Что нового в спорте? Как подобрать вибропулю?