Головна причина, що призводить до розлучення пар – несподіваний висновок

06.11.2017 15:41

Однією з основних причин, які призводять до розлучення між парою, є провина одного із партнерів. Йдеться про малий внесок чоловіків у розвиток стосунків.

До такого висновку прийшли дослідники Мічиганського університету.

За даними науковців, жінки подають на розлучення через небажання чоловіка змінювати поведінку і вкладатися у збереження стосунків.

В рамках дослідження вчені протягом 16 років спостерігали за 355 парами у шлюбі. У кожної пари брали кілька інтерв’ю: в перші місяці подружнього життя, на 2-му, 3-му, 4-му, 7-му і 16 році.

В результаті науковці з’ясували, що жінки частіше говорили про напруження у стосунках, ніж чоловіки. У деяких парах чоловіки практично не висловлювали невдоволення стосунками. Подібна ситуація в більшості випадків означала швидке розлучення.

За цих 16 років розлучились близько 40% пар.

Следующая новость
Предыдущая новость

Здоровые сосуды – здоровый человек, или как разжижать кровь в домашних условиях? Тонкости настройки и установки умного дома от компании ksimex-smart.com.ua Квалифицированная анонимная наркологическая помощь во Владивостоке. Лечение алкоголизма и наркомании во Владивостоке. Фотодинамическая терапия в Москве Признаки беременности, которые можно обнаружить на ранних сроках